Uwaga: ta strona może używać plików cookies, jeśli chcesz tego uniknąć, wyłącz obsługę cookies w twojej przeglądarce

Zapraszamy do lokali

Seniorów i osoby niepełnosprawne zapraszamy do korzystania z Lokali Aktywizujących przy Domu dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie.

Kontakt: ul. Czarnowska 2a, 26-065 Piekoszów, tel. 413061355,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ,
www.ddn.org.pl


Wizyta studyjna z Krakowa

    We wtorek 27.10.2015 r. odwiedzili nasz Dom goście z Krakowa. Była to wizyta studyjna  w ramach projektu ?Pomocna dłoń pod bezpiecznym dachem" realizowanego w Małopolsce przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie z dofinansowania Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy.  Uczestnicy wizyty mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie na temat rozwiązań dotyczących form aktywizacji lub usamodzielnienia osób  starszych, niepełnosprawnych i bezdomnych. Obejrzeli wybudowane niedawno lokale aktywizujące przy Domu dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie. Spotkanie służyło również wymianie doświadczeń między małopolskimi a świętokrzyskimi placówkami świadczącymi usługi opiekuńcze.

Rozbudowa Domu - 1.06.2015 r.

Co nowego wiosną na budowie lokali aktywizujących? 

Można zobaczyć na fotografiach.

 

  

Rozbudowa - efekt końcowy

Nowe lokale aktywizujące

Tak wygląda nowa część Domu dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie. To są lokale aktywizujące, które są realizacją Projektu KIK/57 Wojewody Świętokrzyskiego w ramach Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy. 


rozbudowa Domu 26.03.2015

26 marca 2015 r

Cieszymy się, ze prace przy realizacji Programu Polsko Szwajcarskiego przebiegają dobrze.

Oto co tam się dzieje.  

Więcej artykułów…

  1. rozbudowa Domu
  2. Swiss Contribution